Green Cell PRO Nabíjačka Acer Aspire Nitro V15 VN7-571G VN7-572G VN7-591G VN7-592G 19V 7,1A 130W
Popis
Parametre
| Aktuálne | 7.1A |
| Aktuálne | 7.1 A |
| Veľkosť obsadenosti | 15.3 x 6.5 x 3.7 cm |
| Veľkosť konektora | (5.5-1.7mm) |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 5.5mm-1.7mm |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD102P |
| Hmotnosť | 538 g |
| Prepäťová ochrana? | Van |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Zelený článok napájací zdroj / PRO 19,5 V 9,23 A 180 W Acer Aspire V15 Nitro VN7, Acer Aspire V17 Nitro VN7
Externé zásoby
-1.79€
