Green Cell PRO nabíjačka 19V 3,42A 65W AsusPro BU400 BU400A PU551 PU551L PU551LA PU551LD PU551J PU551JA
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Asus PA-1650
- Asus ASUSPRO Essential
- Asus ASUSPRO Advanced
- Asus ASUSPRO B400
- Asus ASUSPRO B400A
- Asus ASUSPRO B400V
- Asus ASUSPRO B400VC
- Asus ASUSPRO B451
- Asus ASUSPRO B451J
- Asus ASUSPRO B451JA
- Asus ASUSPRO B551
- Asus ASUSPRO B551L
- Asus ASUSPRO B551LA
- Asus ASUSPRO B551LG
Kód produktu: AD72P
Parametre
| Aktuálne | 3,42A |
| Aktuálne | 3.42 A |
| Veľkosť obsadenosti | 10.9 x 4.7 x 3.1 cm |
| Veľkosť konektora | 4.0-3.0mm |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 4.0mm-3.0mm |
| Napätie | 19V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD72P |
| Hmotnosť | 218 g |
| Prepäťová ochrana? | Igen |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
