Green Cell PRO nabíjačka 19V 3,16A 60W Samsung NP730U3E ATIV Book 5 NP530U4E ATIV Book 7 NP740U3E
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Samsung NP740U3E
- Samsung CPA09
- Samsung A13
- Samsung AA
- Samsung AD
- Samsung BA44
- Samsung 530U4E
- Samsung 730U3E
- Samsung 740U
- Samsung 740U3E
- Samsung ATIV Book
- Samsung NP530U4E
- Samsung NP730U3E
- Samsung Series 7
- Samsung 730U
Kompatibilné batérie:
Termék kód: AD95P
Parametre
| Aktuálne | 3.16A |
| Aktuálne | 3.16 A |
| Veľkosť obsadenosti | 3.0-1.1mm |
| Veľkosť konektora | 3.0-1.1mm |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 3.0mm-1.1mm |
| Napätie | 19V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD95P |
| Prepäťová ochrana? | Van |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell PRO nabíjačka / Sieťová nabíjačka Samsung 60W / 19V 3,16A / 5,5mm-3,0mm
Na sklade
-1.00€
