Green Cell PRO Nabíjací napájací adaptér pre tablet Microsoft Surface Pro 3 i Pro 4
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kód produktu: AD63P
Parametre
| Aktuálne | 2,58A |
| Aktuálne | 2.58 A |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Napájací kábel? | Tartozék |
| Kód produktu | AD63P |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
