Green Cell PRO Nabíjací adaptér pre notebook HP Envy Sleekbook Ultrabook 19,5 V 3,33 A 4,5-3,0 mm
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- HP Pavilion 17Z
- HP Pavilion 15Z
- HP Pavilion 17
- HP 15
- HP 15T
- HP 250 G3
- HP 255 G3
- HP Compaq 15
- HP Pavilion 15
- HP Pavilion 15T
- HP ProBook 650
- HP EliteBook Folio
- HP 348 G3
- HP 14
- HP 14T
- HP 240 G2
- HP 245 G2
- HP 250 G2
- HP 255 G2
- HP ProBook 470
- HP ProBook 655
- HP ProBook 446
- HP Pavilion x360
- HP Pro x2
- HP ProBook 11
- HP ProBook 430
- HP ProBook 440
- HP ProBook 450
- HP ProBook 455
- HP ProBook 640
- HP ProBook 645
- HP SlateBook 14
- HP Spectre Pro
- HP Spectre x2
- HP Spectre x360
- HP Split x2
- HP Stream 11
- HP Stream 13
- HP Stream 14
- HP Stream x360
- HP ZBook 15U
- HP Envy x360
- HP Pavilion 13
- HP Envy 14
- HP Envy 14T
- HP Envy 15
- HP Envy 15T
- HP Envy 17
- HP Envy 17T
- HP Envy M7
- HP Pavilion 14
- HP Pavilion 14T
Parametre
| Aktuálne | 3,33A |
| Aktuálne | 3.33 A |
| Veľkosť obsadenosti | 4.5-3.0mm |
| Veľkosť konektora | 4.5-3.0mm |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 4.5mm-3.0mm |
| Napätie | 19.5V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AD49P |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
18/03/2021
-
Fejes László
Overený nákup
