Zelená bunka Solárny panel Invertor Solárne napájanie MPPT Solárny panel nabíjačka 48V DC 230V AC 3000W / 3000VA Čistá tónová vlna
Popis
A Green Cell napelemes inverter tri kombinované zariadenia: MPPT regulátor, inverter a nabíjačka batérií, vďaka čomu je schopný poskytovať nepretržitú energiu pre zariadenia.
Integrovaný MPPT regulátor umožňuje previesť energiu získanú z fotovoltaických panelov na elektrický prúd s vhodnými parametrami, ktorý je potrebný na nabíjanie batérií a prevádzku zariadení vo vašej domácnosti.
Intuitívny a ľahko ovládateľný softvér poskytuje komplexné riadenie invertora, ktoré poskytuje aktuálny prehľad o všetkých relevantných nabíjacích parametroch.
Invertor, mozog fotovoltaických zariadení, je dokonalým riešením, ak chcete využívať obnoviteľnú energiu ako zdroj energie vo vašej domácnosti a zároveň sa starať o životné prostredie a šetriť peniaze.
MPPT (Maximum Power Point Tracking) regulátor nabíjania v invertore umožňuje maximalizovať výkon získaný z fotovoltaických panelov. Jeho hlavnou úlohou je previesť energiu získanú zo slnka na elektrickú energiu s vhodnými parametrami potrebnými na nabíjanie batérií a prevádzku zariadení. Vďaka najvyššej kvalite elektroniky je schopný spolupracovať aj s najrozšírenejšími off-grid fotovoltaickými systémami, pričom poskytuje úplnú bezpečnosť a maximálnu účinnosť.
Green Cell napelemes inverter je vybavený dobre čitateľným, viacúčelovým LCD displejom, ktorý poskytuje informácie o najdôležitejších parametroch invertora a umožňuje prispôsobiť nastavenia potrebám energetického systému a individuálnym požiadavkám používateľa.
Softvér, ktorý môžete použiť k produktu, si môžete stiahnuť tu:
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 48V |
| Aktuálne | 80A |
| Aktuálne | Max. 140 A |
| Veľkosť obsadenosti | 297,5 X 468 X 125 mm |
| Záruka | 36 hónap |
| Napätie | 48V |
| Výrobca | Green Cell |
| Výrobca | Green Cell |
| Maximálny výstupný prúd MPPT | 80A |
| Maximálny výkon PV | 4000W |
| Momentálny výkon | 6000 W |
| Rozsah PV napätia pre MPPT | 60-130VDC |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | INVSOL04 |
| Maximálne napätie PV | 145V |
