Green Cell Nabíjačka pre notebooky Dell Inspiron 15R 17R Latitude E4300 E5400 E6400
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Dell Precision PP30LA001
- Dell XPS PP14L
- Dell X9366
- Dell XPS 17
- Dell Precision M4400
- Dell Precision M4500
- Dell Precision M2800
- Dell Precision M6700
- Dell Precision PP30L
- Dell Precision PP30LA
- Dell Inspiron XPS
- Dell Precision M6300
- Dell Precision M90
- Dell XPS M170
- Dell XPS M1710
- Dell XPS P09E
- Dell XPS P09E001
- Dell XPS P09E002
- Dell Inspiron PP08L
- Dell Alienware 13
- Dell Alienware P56G
- Dell Alienware P56G001
- Dell Alienware P56G002
- Dell Inspiron 15
- Dell Inspiron 5577
- Dell Inspiron 5150
- Dell Inspiron 5160
- Dell Inspiron P57F
- Dell Inspiron P57F002
- Dell Inspiron PP07L
- Dell Latitude 5179
- Dell Latitude T04E
- Dell Latitude T04E001
- Dell Precision 3510
- Dell Precision M3800
- Dell Precision P22F
- Dell Precision P22F001
- Dell Precision P29F
- Dell Precision P29F001
- Dell Precision P31F
- Dell Precision P31F001
- Dell Precision P48F
- Dell Precision P48F001
Parametre
| Aktuálne | 6,7A |
| Aktuálne | 6.7 A |
| Veľkosť obsadenosti | 7.4mm-5.0mm |
| Veľkosť konektora | 7.4mm-5.0mm |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 7.4mm-5.0mm |
| Napätie | 19.5V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD35-P |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
