Green Cell Nabíjačka pre elektrické bicykle 42V Hulajnogi Xiaomi Mijia M365, M365 Pro / Pro 2 / Segway Ninebot ES1, ES2, ES3, ES4 / Lime / Hive / Bird
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Segway for Bird
- Segway for Hive
- Xiaomi Mijia M365
- Segway Lime S
- Segway Ninebot ES1
- Segway Ninebot ES2
- Segway Ninebot ES3
- Segway Ninebot ES4
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: SAD01
Parametre
| Aktuálne | 2A |
| Aktuálne | 2 A |
| Veľkosť obsadenosti | 8mm - 10 5mm |
| Veľkosť konektora | 8mm - 10 5mm |
| Napätie | 42V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ konektora | DC Kerek |
| Kód produktu | SAD01 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
