Green Cell Nabíjačka Asus Asus 45W / 19V 2.37A / 3.0-1.1mm
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Asus ZenBook UX21E
- Asus ZenBook UX31E
- Acer Chromebook 11
- Acer Chromebook 13
- Acer Switch Alpha
- Asus ADP
Kód produktu: AD61P
Parametre
| Aktuálne | 2.37A |
| Aktuálne | 2.37 A |
| Veľkosť obsadenosti | 3.0-1.1mm |
| Veľkosť konektora | 3.0-1.1mm |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 3.0mm-1.1mm |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD61P |
| Prepäťová ochrana? | Van |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
