Green Cell Batéria pre notebook MSI A6400 CR640 CX640 MS-16Y1
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Pegatron A35YA
- Medion Akoya P6631
- Medion Akoya P6633
- Medion Akoya P6634
- Medion Akoya P6635
- Medion Akoya P6637
- Medion Akoya P6638
- Medion Akoya P7621
- Medion Akoya P7815
- Medion Akoya P7816
- Medion Akoya P7817
- Medion Akoya P7818
- Medion MD97886
- Medion MD97889
- Medion MD97958
- Medion MD98930
- Medion MD99160
- MSI A6400
- Medion Akoya P6815
- Medion Akoya P6816
- Medion Erazer X6815
- Medion Erazer X6816
- Medion MD97888
- Medion MD99040
- Medion Akoya E6221
- Medion Akoya E6222
- Medion Akoya E6227
- Medion Akoya E6228
- Medion Akoya E6234
- Medion Akoya E7219
- Medion Akoya E7220
- Medion Akoya E7221
- Medion Akoya E7222
- Medion MD97744
- Medion MD97768
- Medion MD97874
- Medion MD97877
- Medion MD97879
- Medion MD98109
- Medion MD98383
- Medion MD98780
- Medion MD98980
- Medion MD99030
- Medion MD99050
- Medion MD99060 <
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 274x57x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | MS03 |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
