Green Cell Batéria pre notebook Dell XPS 14 14D 15 15D 17
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Dell XPS P12G001
- Dell XPS 15
- Dell XPS 17
- Dell XPS P09E
- Dell XPS P09E001
- Dell XPS P09E002
- Dell XPS 14
- Dell XPS P11F
- Dell XPS P11F001
- Dell XPS P11F003
- Dell XPS P12G
Kompatibilné batérie:
- WHXY3
- 08PGNG
- 0J70W7
- 0JWPHF
- 0R4CN5
- 312-1123
- 312-1127
- 453-10186
- 8PGNG
- 991T2021F
- 999T2128F
- AHA63226267
- AHA63226268
- AHA63226270
- AHA63226276
- AHA63226277
- J70W7
- J7OW7
- JWPHF
- O8PGNG
- OJ7OW7
- OJWPHF
- OR4CN5
- R4CN5
- R795X
Kód produktu: DE40
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 217x52x42mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 9 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 6600 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | DE40 |
| Hmotnosť | 440 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 73 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E6220 E6230 E6320 E6320
Posledný 1 ks na sklade
-2.01€
Zelená batéria do notebooku WD52H VFV59, Dell Latitude E7240 E7250 4600mAh
Na sklade
-2.01€
Zelená batéria do notebooku G5M10 0WYJC2, Dell Latitude E5250 E5450 E5550
Externé zásoby
-0.26€
Green Cell batéria WD52H GVD76 Dell Latitude E7240 E7250 E7450
Externé zásoby
-2.56€
