Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E5400 E5410 E5500 E5510
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Dell Latitude PP32LB
- Dell Latitude E5400
- Dell Latitude E5400N
- Dell Latitude E5410
- Dell Latitude E5500
- Dell Latitude E5510
- Dell Latitude PP32LA
Kompatibilné batérie:
- Y568H
- 312-0746
- 312-0762
- 312-0769
- 312-0902
- 451-10616
- 451-10617
- A2990667
- KM668
- KM742
- KM752
- KM760
- KM769
- KM771
- KM970
- MT186
- MT187
- MT193
- MT196
- MT332
- P858D
- PP32
- PP32LA
- PP32LB
- PW249
- PW640
- PW649
- PW651
- RM649
- RM656
- RM661
- RM668
- RM680
- T749D
- U116D
- U725H
- W071D
- WO71D
- WU841
- WU843
- WU852
- X064D
- X644H
- XO64D
Kód produktu: DE35
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 221x71x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 9 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 6600 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | DE35 |
| Hmotnosť | 440 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 73 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Dell Inspiron 11 3147 3148 3152 3153 3157 3158 13 7347 7348 7352 7353 7359 15 7558 7568
Externé zásoby
-3.08€
