Green Cell Batéria pre notebook Dell Inspiron 15 N5010 15R N5110 14R 3550 Vostro 3550
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Dell Vostro P19G001
- Dell Inspiron 13R
- Dell Inspiron 14
- Dell Inspiron 14R
- Dell Inspiron 15
- Dell Inspiron 15R
- Dell Inspiron 17R
- Dell Inspiron P07F
- Dell Inspiron P07F001
- Dell Inspiron P07F002
- Dell Inspiron P07F003
- Dell Inspiron P08E
- Dell Inspiron P08E001
- Dell Inspiron P10F
- Dell Inspiron P10F001
- Dell Inspiron P10F002
- Dell Inspiron P10S
- Dell Inspiron P10S001
- Dell Inspiron P11G
- Dell Inspiron P11G001
- Dell Inspiron P14E
- Dell Inspiron P14E001
- Dell Inspiron P17F
- Dell Inspiron P17F001
- Dell Inspiron P18F001
- Dell Inspiron P18F003
- Dell Inspiron P20G
- Dell Inspiron P20G001
- Dell Inspiron P22G
- Dell Inspiron P22G001
- Dell Inspiron P22G002
- Dell Inspiron P22G004
- Dell Inspiron Q15R
- Dell Vostro 1440
- Dell Vostro 1445
- Dell Vostro 1550
- Dell Vostro 2420
- Dell Vostro 2520
- Dell Vostro 3450
- Dell Vostro 3550
- Dell Vostro 3555
- Dell Vostro 3750
- Dell Vostro P13E
- Dell Vostro P13E001
- Dell Vostro P13S
- Dell Vostro P16F001
- Dell Vostro P16F002
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 214x61x38mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 9 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 6600 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | DE02D |
| Hmotnosť | 440 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 73 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E6220 E6230 E6320 E6320
Na sklade
-0.26€
Green Cell batéria WD52H GVD76 Dell Latitude E7240 E7250 E7450
Externé zásoby
-2.56€
