Batéria pre notebook Green Cell NGGX5 pre Dell Latitude E5470, E5270, E5570, E5750, E5250, E5450, E5550
Popis
- Vysokokvalitná značková batéria Green Cell
- Články Green Cell zaručujú dlhú výdrž, vysokú odolnosť a bezpečnosť
- Moderná riadiaca elektronika zabezpečuje, že batéria funguje s prístrojom rovnako ako originál
Zoznam kompatibility
Kompatibilné zariadenia:
- Dell Latitude E5470
- Dell Latitude E5270
- Dell Latitude E5570
- Dell Latitude E5750
- Dell Latitude E5250
- Dell Latitude E5450
- Dell Latitude E5550
Kompatibilné časti:
Parametre
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Počet buniek | 3 |
| Napätie | 11.4V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 3600 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | DE164 |
| Hmotnosť | 230 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 41 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E6220 E6230 E6320 E6320
Posledný 1 ks na sklade
-2.01€
Zelená batéria do notebooku WD52H VFV59, Dell Latitude E7240 E7250 4600mAh
Na sklade
-2.01€
Zelená batéria do notebooku G5M10 0WYJC2, Dell Latitude E5250 E5450 E5550
Externé zásoby
-0.26€
