Green Cell GC VitalCharger a 4 x AAA batéria HR03 800mAh
Popis
Produktový kód: GRSETGC02
Parametre
| Aktuálne | 1.2A |
| Aktuálne | 1.2 A |
| Veľkosť konektora | Micro USB USB-C |
| Ďalšie informácie | Visszajelző LED |
| Napätie | 1.5V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 800 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | GRSETGC02 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell GC VitalCharger nabíjačka 4 AA 2000mAh Ni-MH nabíjacie batérie
Na sklade
-1.79€
