Green Cell GC PowerPlay20 PBGC03 20000mAh rýchlonabíjacia power banka 2x USB Ultra Charge 2x USB-C PD 18W
Popis
Vlastnosti:
- Jednorazovo môže nabíjať až 3 zariadenia vďaka USB-C 18W napájaniu a 2 USB-A Ultra Charge nabíjacím portom. Takto môžu byť nabíjané aj zariadenia ako iPad Pro, Nintendo Switch.
- Prémiová kvalita zvonku aj zvnútra. Green Cell vložil svoje mnohoročné skúsenosti do tejto Power Banky, ktorú 100% vyvinuli oni. Výsledky hovoria samy za seba.
- Môže poskytnúť až +72 hodín nabíjania pre vaše zariadenia, vďaka kapacite 20000mAh
- Ochrana proti prehriatiu, prebití a skratom.
Kód produktu: PBGC03
Kiszámoló
Kíváncsi hányszor tudja feltölteni telefonját?
Adja meg a tölteni kívánt eszköz akkumulátorának kapacitását, mi pedig kiszámoljuk, hogy ez a power bank egyszeri feltöltéssel, kb. hányszor tudja feltölteni 20%-ról 100%-ra az adott eszközt.
Ha nem tudja telefonja/tabletje akkumulátor kapacitását, az alábbi oldalon tudja megnézni: www.gsmarena.com
Tölteni kívánt eszköz akku kapacitása (mAh):
Ennyiszer tölthető fel:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 140x72,8x24,6 mm |
| Maximálny príkon | 5-9V/2A |
| Rýchle stiahnutie | Nie |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 1 db USB Type-C + 2 db USB A |
| Maximálny výkon | 5-9V/2A, 12V/1.5A |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 18 W |
| Hmotnosť | 341 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
Recenzie
Ajánlom a termèket
