Green Cell Elektrická bicykel batérie 36V 12Ah 432Wh Zadný nosič E-Bike Pedelec
Popis
Kompatibilné batérie:
Zündapp
Haibike
Merida
Raleigh
Specialized
Adore
Adriatica
BMW
Batavus
Byocycles
Curtis
Cutler
Cyclamatic
Daymak
Diamant
Ducati
Easybike
Ecobike
Fenetic
Fischer
Freway
Gazelle
Giant
Greens
Husqvarna
KTM
Kalkhoff
Keeway
Kettler
Kreidler
Kross
Liberty
Lovelec
Navigator
Prodigy
Prophete
Radrover
Ranger
Triumph
Velocity
Whistler
Xplorer
Yamaha
BigCat
Kód produktu: EBIKE07STD
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 42.5 x 14.7 x 10 cm |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 36V |
| Kapacita | 12 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Príslušenstvo | Akkumulátor töltő, biztonsági kulcsok |
| Kód produktu | EBIKE07STD |
| Hmotnosť | 3000 g |
Recenzie
3 ohodnotenie
Napísať recenziu!
09/09/2025
-
Horváth László
Overený nákup
Ezidáig jól működik.Egy évmulva kimerült hogy mijen.
09/03/2022
-
Deàk Attila
Overený nákup
Minden rendben volt.Köszönöm.
23/06/2021
-
Kollár Csaba
Overený nákup
A termékkel , és a szállítással is meg voltam elégedve.
Podobné produkty
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 13Ah Down Tube E-Bike Pedelec
Na sklade
-2.56€
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 10.4Ah 374.4Wh E-Bike Pedelec s nabíjačkou dole na rúrke
Externé zásoby
-45.92€
Green Cell Elektrická batéria Silverfish 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Pedelec
Posledný 3 ks na sklade
-12.28€
Green Cell PowerMove Elektrická batéria 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Down Tube
Externé zásoby
-33.33€
Green Cell Elektrická bicykelová batéria 24V 13Ah 312Wh Zadný nosič E-Bike Pedelec
Externé zásoby
-34.10€
