Green Cell Elektrická bicykel batérie 36V 7.8Ah Typ rámu E-Bike Pedelec
Popis
Kompatibilné batérie:
- Zündapp
- Haibike
- Merida
- Raleigh
- Specialized
- Adore
- Adriatica
- BMW
- Batavus
- Byocycles
- Curtis
- Cutler
- Cyclamatic
- Daymak
- Diamant
- Ducati
- Easybike
- Ecobike
- Fenetic
- Fischer
- Freway
- Gazelle
- Giant
- Greens
- Husqvarna
- KTM
- Kalkhoff
- Keeway
- Kettler
- Kreidler
- Kross
- Liberty
- Lovelec
- Navigator
- Prodigy
- Prophete
- Radrover
- Ranger
- Triumph
- Velocity
- Whistler
- Xplorer
- Yamaha
- BigCat
Termék kód: EBIKE31STD
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 37.5 x 4.5 x 8 cm |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 36V |
| Kapacita | 7.8 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Príslušenstvo | Akkumulátor töltő, biztonsági kulcsok |
| Kód produktu | EBIKE31STD |
| Hmotnosť | 1000 g |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Elektrická batéria 24V 12Ah 288Wh Silverfish E-Bike Pedelec
Na sklade
-33.59€
Batéria na bicykel Green Cell Electric 24V 10,4Ah 250Wh XLR 3 pin
Externé zásoby
-35.64€
Green Cell Elektrická batéria na bicykli Zadný stojan 36V 8Ah 288Wh E-Bike Pedelec
Posledný 1 ks na sklade
-63.85€
Green Cell Elektrická bicykelová batéria 24V 13Ah 312Wh Zadný nosič E-Bike Pedelec
Externé zásoby
-34.10€
