Green Cell Elektrická batéria na bicykli Zadný stojan 36V 8Ah 288Wh E-Bike Pedelec
Popis
Kód produktu: EBIKE20STD
Zoznam kompatibility
Kompatibilné modely:
- Zündapp
- Haibike
- Merida
- Raleigh
- Specialized
- Adore
- Adriatica
- BMW
- Batavus
- Byocycles
- Curtis
- Cutler
- Cyclamatic
- Daymak
- Diamant
- Ducati
- Easybike
- Ecobike
- Fenetic
- Fischer
- Freway
- Gazelle
- Giant
- Greens
- Husqvarna
- KTM
- Kalkhoff
- Keeway
- Kettler
- Kreidler
- Kross
- Liberty
- Lovelec
- Navigator
- Prodigy
- Prophete
- Radrover
- Ranger
- Triumph
- Velocity
- Whistler
- Xplorer
- Yamaha
- BigCat
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 37.5 x 15 x 8.5 cm |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 36V |
| Kapacita | 8 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Príslušenstvo | Akkumulátor töltő biztonsági kulcsok |
| Kód produktu | EBIKE20STD |
| Hmotnosť | 3100 g |
Recenzie
4 ohodnotenie
Napísať recenziu!
25/02/2025
-
Gyói Gábor
Overený nákup
Jó termék!
03/02/2025
-
Tóth Géza
Overený nákup
Megvagyok elégedve a termékkel ajánlom mindenkinek aki itt szeretne vásárolni!
10/12/2024
-
Molnár László
Overený nákup
Nagyon elégedett vagyok,másoknak is ajánlom az üzletet.
10/12/2024
-
Molnár László
Overený nákup
Nagyon jó! Már bánom, hogy nem a nagyobbat rendeltem.De nyögdijas vagyok. A cég viszont korrekt! Üdv mindenkinek.
Podobné produkty
Green Cell Elektrická batéria 24V 12Ah 288Wh Silverfish E-Bike Pedelec
Na sklade
-33.59€
Batéria na bicykel Green Cell Electric 24V 10,4Ah 250Wh XLR 3 pin
Externé zásoby
-35.64€
Green Cell Elektrická bicykelová batéria 24V 13Ah 312Wh Zadný nosič E-Bike Pedelec
Externé zásoby
-34.10€
