Green Cell Elektrická batéria 36V 10,4Ah 374Wh Silverfish E-Bike Pedelec
Zoznam kompatibility
Kompatibilné modely:
- Zündapp
- Haibike
- Merida
- Raleigh
- Specialized
- Adore
- Adriatica
- BMW
- Batavus
- Byocycles
- Curtis
- Cutler
- Cyclamatic
- Daymak
- Diamant
- Ducati
- Easybike
- Ecobike
- Fenetic
- Fischer
- Freway
- Gazelle
- Giant
- Greens
- Husqvarna
- KTM
- Kalkhoff
- Keeway
- Kettler
- Kreidler
- Kross
- Liberty
- Lovelec
- Navigator
- Prodigy
- Prophete
- Radrover
- Ranger
- Triumph
- Velocity
- Whistler
- Xplorer
- Yamaha
- BigCat
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 39 x 8 x 11 cm |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 36V |
| Kapacita | 10.4 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Príslušenstvo | Akkumulátor töltő, biztonsági kulcsok |
| Kód produktu | EBIKE12STD |
| Hmotnosť | 3000 g |
Recenzie
5 ohodnotenie
Napísať recenziu!
09/04/2026
-
Szarka László
Overený nákup
Nagyon jó az akkumulátor, köszönöm szépen
17/04/2025
-
János Kozák
Overený nákup
10/12/2024
-
Volom László István
Overený nákup
Nagyon meg vagyok elègedve az akkumulátorral! Minden meg van az össze szerelèshez is! Na meg csak 3 èv jótállás van az akkumulátorra, nem fèl èv! Köszönöm!
10/12/2024
-
Hegyes István
Overený nákup
A termék a csere utan mar kivalóan müködik es kifogastalan.3-4 naponta kell tölteni,a bicaj gyári akkumlátorátol még jobb.Köszönöm az emberséges hozzá állasukat a termék cserével kapcsolatba.Legközelebb is Önökhöz fordulok akkumlátorért.Mégegyszer Köszönöm.
16/09/2021
-
Lőrentei János
Overený nákup
Nagyon elégedett vagyok. Lecseréltem a zselés pakkot, ami majd tízszer nehezebb, rosszabb hatàsfokú. A gondozàs miatt lehetne nagyar leírás
Podobné produkty
Green Cell Elektrická batéria 24V 12Ah 288Wh Silverfish E-Bike Pedelec
Na sklade
-33.59€
Batéria na bicykel Green Cell Electric 24V 10,4Ah 250Wh XLR 3 pin
Externé zásoby
-35.64€
Green Cell Elektrická batéria na bicykli Zadný stojan 36V 8Ah 288Wh E-Bike Pedelec
Posledný 1 ks na sklade
-63.85€
Green Cell Elektrická bicykelová batéria 24V 13Ah 312Wh Zadný nosič E-Bike Pedelec
Externé zásoby
-34.10€
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 10.4Ah 374.4Wh E-Bike Pedelec s nabíjačkou dole na rúrke
Externé zásoby
-45.92€
