Green Cell Elektrická batéria 24V 12Ah 288Wh Silverfish E-Bike Pedelec
Popis
BEMENET: CANNON
KIMENET: 4 PIN
Zoznam kompatibility
Kompatibilné modely:
- Zündapp
- Haibike
- Merida
- Raleigh
- Specialized
- Adore
- Adriatica
- BMW
- Batavus
- Byocycles
- Curtis
- Cutler
- Cyclamatic
- Daymak
- Diamant
- Ducati
- Easybike
- Ecobike
- Fenetic
- Fischer
- Freway
- Gazelle
- Giant
- Greens
- Husqvarna
- KTM
- Kalkhoff
- Keeway
- Kettler
- Kreidler
- Kross
- Liberty
- Lovelec
- Navigator
- Prodigy
- Prophete
- Radrover
- Ranger
- Triumph
- Velocity
- Whistler
- Xplorer
- Yamaha
- BigCat
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 39.8 x 8 x 11.5 cm |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 24V |
| Kapacita | 12 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Príslušenstvo | Akkumulátor töltő biztonsági kulcsok |
| Kód produktu | EBIKE09STD |
| Hmotnosť | 2500 g |
Recenzie
5 ohodnotenie
Napísať recenziu!
14/08/2024
-
Sz Gy I
Overený nákup
A néhány napos használat tapasztaltak igen kedvezőek!
Hasonló paraméterű Ólomsavas akkumulátort váltottam ki vele! A súlya kb negyede a teljesítménye mintegy 20-kal jobb, a korábbinál a kerékpár dinamikusabb lett. A forgalmazó ára az egyik legkedvezőbb
Hasonló paraméterű Ólomsavas akkumulátort váltottam ki vele! A súlya kb negyede a teljesítménye mintegy 20-kal jobb, a korábbinál a kerékpár dinamikusabb lett. A forgalmazó ára az egyik legkedvezőbb
22/02/2024
-
Zentai Lajos
Overený nákup
Mindenkinek ajánlom. Gyors és minőségi minden.
29/11/2023
-
Dr Nagy Gyula
Overený nákup
Az akkumulátor nagyon jó.
29/11/2023
-
Dr Nagy Gyula
Overený nákup
Másodikat vettem tőlük, nem volt probléma. Tavaly újból rendeltem, de nem volt, megjegyezték a nevemet és most értesitettek. Korrekt!
30/01/2023
-
Dr Nagy Gyula
Overený nákup
Pontos, gyors postázás, megrendelés után. Jó kommunikáció, beszéltem telefonon velük. A méretek valójában 390mmX110mmX76mm, ez utobbi szám 80 mm-nek van megadva. Kintről vannak az adataik. Igy ajánlani tudom a Bird E bike-vel rendelkezőknek is.
Podobné produkty
Batéria na bicykel Green Cell Electric 24V 10,4Ah 250Wh XLR 3 pin
Externé zásoby
-35.64€
Green Cell Elektrická batéria na bicykli Zadný stojan 36V 8Ah 288Wh E-Bike Pedelec
Posledný 1 ks na sklade
-63.85€
Green Cell Elektrická bicykelová batéria 24V 13Ah 312Wh Zadný nosič E-Bike Pedelec
Externé zásoby
-34.10€
