Bezúdržbová batéria Green Cell Cube AGM VRLA IP54 12V 250Ah pre karavany, fotovoltaiku, solárne panely, lode
Popis
Technické údaje:
- Najvyššia úroveň bezpečnosti – certifikácia IP54 zaručuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými časťami batérie a zaručuje odolnosť proti prachu a vode
- Dlhá a bezpečná prevádzka batérie – až 5 rokov bezproblémovej a bezúdržbovej prevádzky, bez ohľadu na podmienky používania batérie
- Technológia AGM VRLA – elektrolyt je uzavretý v sklenených vláknach, čo eliminuje riziko úniku a umožňuje prevádzku batérie v akejkoľvek polohe bez dopĺňania elektrolytu
- Vynikajúca pre vyrovnávaciu a cyklickú prácu – s vysokým vybíjacím prúdom a všestrannosťou prevádzky v akejkoľvek polohe, batéria AGM Cube IP54 nachádza široké uplatnenie, najmä v vyrovnávacích a cyklických úlohách
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 522x268x225mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 250 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AGM12V250AH-J |
| Hmotnosť | 64200 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
pripojené dokumenty
Podobné produkty
Bezúdržbová batéria Greencell AGM VRLA 12V 120Ah pre lode, fotovoltaiku, solárne panely (173x406x233mm)
Na sklade
-78.23€
Bezúdržbová batéria Greencell AGM VRLA 12V 135Ah pre lode, fotovoltaiku, solárne panely (341x173x287mm)
Posledný 3 ks na sklade
-10.95€
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 90Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Externé zásoby
-13.08€

