Green Cell Batéria pre notebooky Toshiba Satellite A80 A100 A105 M40 M50 Tecra A3 A6
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Toshiba Satellite Pro
- Toshiba Satellite M50
- Toshiba Equium M50
- Toshiba Satellite A100
- Toshiba Satellite A80
- Toshiba Satellite M40
- Toshiba Satellite A105
- Toshiba Satellite M105
- Toshiba Satellite M110
- Toshiba Satellite M115
- Toshiba Satellite M45
- Toshiba Satellite M55
- Toshiba Tecra A3
- Toshiba Tecra A4
- Toshiba Tecra A5
- Toshiba Tecra A6
- Toshiba Equium A100
- Toshiba Satellite M100
- Toshiba Tecra A7
- Toshiba Tecra S2
- Toshiba Equium A80
- Toshiba Equium A87
- Toshiba Satellite A87
- Toshiba Tecra A60
Kompatibilné batérie:
- PA3399U-1BAS
- PA3399U-1BRS
- PA3399U-2BAS
- PA3399U-2BRS
- PA3400U-1BAS
- PA3400U-1BRL
- PA3400U-1BRS
- PA3478U-1BAS
- PA3478U-1BRS
- PABAS057
- PABAS076
- PABAS077
- PABASO57
- PABASO76
- PABASO77
Termék kód: TS06
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 206x47x22mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | TS06 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebooky Toshiba Satellite P200 P300 X200 L350 Satego X200 P200
Posledný 1 ks na sklade
-1.45€
Green Cell Batéria pre notebooky Toshiba Satellite L50-A L50-A-1EK L50-A-19N P50-A S50-A
Na sklade
-1.46€
