Green Cell Batéria pre notebooky Toshiba DynaBook Satellite L35 L40 L45 K40 B550 Tecra M11 A11 S11 S500
Popis
Kompatibilný prístroje:
- Toshiba Satellite Pro
- Toshiba Tecra A11
- Toshiba Tecra M11
- Toshiba Tecra S11
- Toshiba DynaBook Satellite
- Toshiba Tecra S500
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: TS12
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 206x47x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | TS12 |
| Hmotnosť | 290 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
06/04/2021
-
Finta Ferenc
Overený nákup
minden rendben ment a rendelt terméket kaptam . Használatban van. A boltban segítő készek voltak időben ki szállították.
10/03/2021
-
Kordics Péter
Overený nákup
Elég hamar lemerül
