Green Cell Batéria pre notebooky Samsung RV511 R519 R522 R530 R540 R580 R620 R719 R780
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Samsung R730
- Samsung RF712
- Samsung NP550P7C
- Samsung NP3530EC
- Samsung E257
- Samsung E271
- Samsung E352
- Samsung E452
- Samsung NP
- Samsung NP-E257
- Samsung NP-E271
- Samsung NP-E352
- Samsung NP-E452
- Samsung NP-P530
- Samsung NP-P580
- Samsung NP-R525
- Samsung NP-R528
- Samsung NP-R530
- Samsung NP-R538
- Samsung NP-R540
- Samsung NP-R620
- Samsung NP-R719
- Samsung NP-RV508
- Samsung NP-RV510
- Samsung P530
- Samsung P580
- Samsung R519
- Samsung R525
- Samsung R528
- Samsung R530
- Samsung R538
- Samsung R540
- Samsung R620
- Samsung R719
- Samsung RV508
- Samsung RV510
- Samsung NP-E3520
- Samsung NP-RC508
- Samsung NP-RC510
- Samsung NP-RC518
- Samsung NP-RC520
- Samsung NP-RC530
- Samsung NP-RV509
- Samsung NP-RV511
- Samsung NP-RV515
- Samsung NP-RV520
- Samsung E3520
- Samsung RC508
- Samsung RC510
- Samsung RC512
- <
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 204x47x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 9 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 6600 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | SA02 |
| Hmotnosť | 440 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 73 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
25/03/2021
-
Fekete Béla
Overený nákup
Jo termék. Azt kaptam amit vartam. Ajanlani tudom
Podobné produkty
Green Cell Samsung 530U4B AA-PBYN8AB 7,4V 6 článkov batérie pre notebooky
Posledný 1 ks na sklade
-20.40€
