Green Cell Batéria pre notebooky IBM Lenovo G500 G505 G510 G580 G585 G700 IdeaPad Z580 P580
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Lenovo V580c 4980
- Lenovo V480c
- Lenovo IdeaPad N580
- Lenovo IdeaPad N581
- Lenovo IdeaPad N585
- Lenovo IdeaPad N586
- Lenovo Ideapad P580
- Lenovo IdeaPad P580A
- Lenovo Ideapad P585
- Lenovo Ideapad Z580
- Lenovo IdeaPad Z580
- Lenovo Ideapad Z580A
- Lenovo Ideapad Z585
- Lenovo IdeaPad Z585
- Lenovo V480s 4971
- Lenovo IdeaPad Y580
- Lenovo IdeaPad Y580A
- Lenovo IdeaPad Y580N
- Lenovo G480
- Lenovo G480 2184
- Lenovo G480 2688
- Lenovo G485
- Lenovo G580
- Lenovo G580 2189
- Lenovo G580 2689
- Lenovo G580A
- Lenovo G580AH
- Lenovo G580AM
- Lenovo G580AX
- Lenovo G580H
- Lenovo G585
- Lenovo IdeaPad P500
- Lenovo IdeaPad P580
- Lenovo IdeaPad P585
- Lenovo IdeaPad Z380
- Lenovo IdeaPad Z380A
- Lenovo B590
- Lenovo B590 3761
- Lenovo B590 6274
- Lenovo V480
- Lenovo B580
- Lenovo B580 20140
- Lenovo B580 4377
- Lenovo V480A
- Lenovo V480S &l
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 204x50x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | LE34 |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
5 ohodnotenie
Napísať recenziu!
08/03/2024
-
Törőcsik Jánosné
Overený nákup
Szuper gyorsan megérkezett,a laptop azonnal működött vele, nem volt kompatibilitás gond vele. A honlap átlátható,a leírás részletes. Köszönöm
19/12/2023
-
Koczur Jutka
Overený nákup
Gyors, precíz, pontos! Köszönöm
26/08/2023
-
Ollé Gyula
Overený nákup
Minden rendben volt!
21/02/2023
-
Gráner Zoltán
Overený nákup
A termék jól működik, a szállítás gyorsan történt.
18/12/2020
-
János
Overený nákup
Tökéletes választás !
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Lenovo B50-50 IdeaPad 100-14IBD 100-15IBD 100-15ISK
Externé zásoby
-0.26€
