Green Cell Batéria pre notebooky HP ENVY dv4 dv4t dv6 dv7 dv7t
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- HP Pavilion M7
- HP Pavilion DV4T
- HP Pavilion DV4
- HP Pavilion DV6
- HP Pavilion DV7
- HP Envy DV7
- HP Envy DV7T
- HP Envy DV4
- HP Envy DV4T
- HP Envy DV6
- HP Envy DV6T
- HP Envy DV6Z
- HP Envy M4
- HP Envy M6
- HP Pavilion DV6T
- HP Pavilion DV6Z
- HP Pavilion DV7T
- HP Pavilion M6
- HP Pavilion M6T
Kompatibilné batérie:
- TPN-W109
- 671567-421
- 671731-001
- 672326-251
- 672326-421
- 672412-001
- HSTNN-DB3P
- HSTNN-LB3N
- HSTNN-LB3P
- M006
- M009
- MO06
- MO06062
- MO06062-CL
- MO09
- MO09100
- MO09100-CL
- MOO6
- MOO9
- TPN-C106
- TPN-C107
- TPN-P102
- TPN-W106
- TPN-W107
- TPN-W108
Kód produktu: HP32
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 205x53x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | HP32 |
| Hmotnosť | 290 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell batéria pre notebook HS03 807956-001 HP 14 15 17 HP 240 245 250 255 G4 G5
Na sklade
-1.10€
Batéria do notebooku PH06 HP 420 620 625 Compaq 420 620 621 625 ProBook 4520
Externé zásoby
od 24.33€
