Green Cell Batéria pre notebooky Asus R400 R500 R500V R500V R700 K55 K55A K55VD K55VJ K55VM
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Asus A55
- Asus A55A
- Asus A55D
- Asus A55DE
- Asus A55DR
- Asus A55E
- Asus A55N
- Asus A55V
- Asus A55VD
- Asus A55VJ
- Asus A55VM
- Asus A55VS
- Asus A75
- Asus A75A
- Asus A75D
- Asus A75DE
- Asus A75V
- Asus A75VD
- Asus A75VJ
- Asus A75VM
- Asus K55VJ
- Asus K55VS
- Asus K55X
- Asus K75
- Asus K75A
- Asus K75D
- Asus K75DE
- Asus K75V
- Asus K75VB
- Asus K75VD
- Asus K75VJ
- Asus K75VM
- Asus K75VM-T2119V
- Asus R500
- Asus R500A
- Asus R500D
- Asus R500DE
- Asus R500DR
- Asus R500N
- Asus R500V
- Asus R500VD
- Asus R500VJ
- Asus R500VJ-SX121
- Asus R500VJ-SX130H
- Asus R500VM
- Asus R500VM-SX070V
- Asus R500VS
- Asus R700
- Asus R700A
- Asus R700D
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 269x53x22 |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AS37 |
| Hmotnosť | 310 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
01/12/2020
-
Doma
Overený nákup
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Asus X201E F201E VivoBook F202E Q200E S200E X202E
Na sklade
-1.36€
Green Cell Batéria pre notebooky Asus G50 G51 G60 M50 M50V N53 N53SV N61 N61VG N61JV
Externé zásoby
-2.05€
