Green Cell Batéria pre notebooky Asus N71 K72 K72J K72F K73SV N71 N73 N73S N73SV X73S
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Asus A72
- Asus A72D
- Asus A72DR
- Asus A72DY
- Asus A72F
- Asus A72J
- Asus A72JK
- Asus A72JR
- Asus A72JT
- Asus A72JU
- Asus A72K
- Asus A73E
- Asus A73SD
- Asus A73SJ
- Asus A73SM
- Asus A73SV
- Asus K72
- Asus K72D
- Asus K72DR
- Asus K72DY
- Asus K72F
- Asus K72FR
- Asus K72FX1
- Asus K72J
- Asus K72JA
- Asus K72JB
- Asus K72JC
- Asus K72JE
- Asus K72JF
- Asus K72JH
- Asus K72JK
- Asus K72JL
- Asus K72JM
- Asus K72JO
- Asus K72JQ
- Asus K72JR
- Asus K72JT
- Asus K72JU
- Asus K72JV
- Asus K72JW
- Asus K72K
- Asus K72L
- Asus K72N
- Asus K72P
- Asus K72Q
- Asus K72R
- Asus K72S
- Asus K72Y
- Asus K73
- Asus K73E
- Asus K73S
- Asus K73SD
- Asus K73SJ
- Asus K73SM
- Asus K73SV
- Asus N71
- Asus N71J
- Asus N71JA
- Asus N71JN
- Asus N71JQ
- Asus N71JV
- Asus N71Jv
- Asus N71V
- Asus N71VG
- Asus N71VN
- Asus N71Y
- Asus N71Yi
- Asus N73
- Asus N73F
- Asus N73G
- Asus N73J
- Asus N73JF
- Asus N73JF-TY020
- Asus N73JG
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 204x55x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AS06 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
10/06/2021
-
Alexa Marianna
Overený nákup
A termékleírás tökéletes, a termék tökéletes, a termék a cég által visszaigazolt időpontban megérkezett sértetlenül. A kiszállítás napján reggel emailben megírták az idő intervallumot, hogy a futár mikor hozza házhoz, pár perccel a házhoz érkezés előtt a futár felhívott a telefonon. Ezek tökéletesek voltak! Csak a postaköltség ára a termék kiválasztásakor a web oldalon kevesebb volt majd mikor a megrendelést véglegesítettem már csak egy magasabb árkategóriát ajánlott fel. Ez váratlanul érintett, először találkoztam ilyennel.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Asus X201E F201E VivoBook F202E Q200E S200E X202E
Na sklade
-1.36€
Green Cell Batéria pre notebooky Asus G50 G51 G60 M50 M50V N53 N53SV N61 N61VG N61JV
Externé zásoby
-2.05€
