Green Cell Batéria pre notebooky Asus K53 K53E K53S K53SV X53 X53S X53U X54 X54C X54H
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Asus X5P
- Asus X5PE
- Asus X5PS
- Asus X5PSJ
- Asus A53
- Asus A53E
- Asus A53F
- Asus A53S
- Asus A53SC
- Asus A53SD
- Asus A53SJ
- Asus A53SK
- Asus A53SM
- Asus A53SV
- Asus A53Z
- Asus A54
- Asus A54C
- Asus A54H
- Asus A54HO
- Asus A54HR
- Asus A54HY
- Asus A54L
- Asus A54LY
- Asus K53
- Asus K53E
- Asus K53F
- Asus K53S
- Asus K53SA
- Asus K53SC
- Asus K53SD
- Asus K53SE
- Asus K53SJ
- Asus K53SK
- Asus K53sk
- Asus K53SM
- Asus K53SN
- Asus K53SU
- Asus K53SV
- Asus K53sv
- Asus K53SV-SX071
- Asus K53SV-SX121V
- Asus K53Z
- Asus K54
- Asus K54C
- Asus K54H
- Asus K54HO
- Asus K54HR
- Asus K54HY
- Asus K54L
- Asus K54LY
- Asus P53
- Asus P53E
- Asus P53F
- Asus P53J
- Asus P53JC
- Asus P53S
- Asus P53SJ
- Asus P53Xi
- Asus Pro5N
- Asus Pro5NB
- Asus Pro5NBE
- Asus Pro5NBR
- Asus Pro5NBY
- Asus Pro5NE
- Asus Pro5NS
- Asus Pro5NSC
- Asus Pro5NSD
- Asus Pro5NSJ
- Asus Pro5NSK
- Asus Pro5NSM
- Asus Pro5NSV
- Asus Pro5NT
- Asus Pro5NTA <
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 269x51x23mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AS04 |
| Hmotnosť | 320 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
12/07/2024
-
Kálmán Annamária
Overený nákup
Maximálisan elégedett vagyok. Az én öreglány laptomhoz teljesen megfelelő a termék.
