Green Cell Batéria pre notebooky Asus G50 G51 G60 M50 M50V N53 N53SV N61 N61VG N61JV
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Asus X5M
- Asus X5MD
- Asus X5MDA
- Asus X5ME
- Asus X5MF
- Asus X5MJ
- Asus X5MJC
- Asus X5MJE
- Asus X5MJF
- Asus X5MJG
- Asus X5MJH
- Asus X5MJL
- Asus X5MJN
- Asus X5MJQ
- Asus X5MJR
- Asus X5MJT
- Asus X5MJV
- Asus X5MJX
- Asus X5MN
- Asus X5MS
- Asus X5MSD
- Asus X5MSL
- Asus X5MSM
- Asus X5MSN
- Asus X5MSQ
- Asus X5MSV
- Asus X5MT
- Asus X5MTA
- Asus X5MTK
- Asus X5MV
- Asus G51
- Asus G51-VX
- Asus G51J
- Asus G51JV
- Asus G51JX
- Asus G51Jx
- Asus G51MP-36B
- Asus G51V
- Asus G51VX
- Asus G51X
- Asus G51XJ
- Asus G51XV
- Asus G60
- Asus G60J
- Asus G60JX
- Asus G60V
- Asus G60VX
- Asus M60
- Asus M60J
- Asus M60JV
- Asus M60Q
- Asus M60SV
- Asus M60V
- Asus M60VA
- Asus M60VP
- Asus M60W
- Asus M60Wi
- Asus N52
- Asus N52A
- Asus N52D
- Asus N52DA
- Asus N52DC
- Asus N52DR
- Asus N52F
- Asus N52J
- Asus N52JA
- Asus N52JB
- Asus N52JC
- Asus N52JE
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 203x50x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AS08 |
| Hmotnosť | 310 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Asus X201E F201E VivoBook F202E Q200E S200E X202E
Na sklade
-1.36€
