Green Cell Batéria pre notebooky Acer TravelMate 5220 5520 5720 7520 7720 Extensa 5100 5220 5620 5630 11,1 V
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Acer TravelMate 7720G
- Acer Extensa 5000
- Acer Extensa 5100
- Acer Extensa 5120
- Acer Extensa 5210
- Acer Extensa 5210WLMI
- Acer Extensa 5220
- Acer Extensa 5230
- Acer Extensa 5230E
- Acer Extensa 5320
- Acer Extensa 5420
- Acer Extensa 5420G
- Acer Extensa 5430
- Acer Extensa 5610
- Acer Extensa 5610G
- Acer Extensa 5620
- Acer Extensa 5620G
- Acer Extensa 5620Z
- Acer Extensa 5620ZG
- Acer Extensa 5630
- Acer Extensa 5630EZ
- Acer Extensa 5630G
- Acer Extensa 5630Z
- Acer Extensa 5630ZG
- Acer Extensa 7120
- Acer Extensa 7220
- Acer Extensa 7420
- Acer Extensa 7620
- Acer Extensa 7620G
- Acer Extensa 7620Z
- Acer TravelMate 5310
- Acer TravelMate 5313WLMI
- Acer TravelMate 5320
- Acer TravelMate 5330
- Acer TravelMate 5330G
- Acer TravelMate 5710
- Acer TravelMate 5710G
- Acer TravelMate 5720
- Acer TravelMate 5720G
- Acer TravelMate 7520
- Acer TravelMate 7520G
- Acer TravelMate 5220
- Acer TravelMate 5220G
- Acer TravelMate 5520
- Acer TravelMate 5520G
- Acer TravelMate 5530
- Acer TravelMate 5530G
- Acer TravelMate 7320
- Acer TravelMate 7720
- Acer Extensa 5130
- Acer TravelMate 5230
- Acer TravelMate 5630Z
- Acer TravelMate 5725
- Acer TravelMate 5725G
- Acer TravelMate 6410
- Acer TravelMate 6413
- Acer TravelMate 6413LMI
- Acer TravelMate 6413WLMi
- Acer TravelMate 6414
- Acer TravelMate 6414LMI
- Acer TravelMate 6452
- Acer TravelMate 6460
- Acer Trav
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 140x90x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AC08 |
| Hmotnosť | 340 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire E 11 ES1-111M ES1-131 E 15 ES1-512 Chromebook 11 CB3-111 13 CB5-311
Externé zásoby
-0.26€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire One D255 D257 D260 D270 722 Packard Bell EasyNemte t S 4400mAh
Posledný 2 ks na sklade
-1.54€
