Green Cell Batéria pre notebook Toshiba Satellite C850 C855 C870 L850 L855
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Toshiba Satellite C845D
- Toshiba Satellite L845D
- Toshiba Satellite P845T
- Toshiba Satellite C855D
- Toshiba Satellite L855D
- Toshiba Satellite S855D
- Toshiba Satellite Pro
- Toshiba Satellite L850
- Toshiba Satellite L850D
- Toshiba Satellite L855
- Toshiba Satellite L870
- Toshiba Satellite L870D
- Toshiba Satellite L875
- Toshiba Satellite L875D
- Toshiba Satellite C850
- Toshiba Satellite C850D
- Toshiba Satellite C855
- Toshiba Satellite C870
- Toshiba Satellite C870D
- Toshiba Satellite C875
- Toshiba Satellite C875D
- Toshiba Satellite P850
- Toshiba Satellite P850D
- Toshiba Satellite P855
- Toshiba Satellite P855D
- Toshiba Satellite P870
- Toshiba Satellite P875
- Toshiba Satellite C845
- Toshiba Satellite L800
- Toshiba Satellite L800D
- Toshiba Satellite L830
- Toshiba Satellite L835
- Toshiba Satellite L835D
- Toshiba Satellite L840
- Toshiba Satellite L840D
- Toshiba Satellite L845
- Toshiba Satellite L855-11P
- Toshiba Satellite P845
- Toshiba Satellite S875D
- Toshiba Satellite C800
- Toshiba Satellite C800D
- Toshiba Satellite C805
- Toshiba Satellite C805D
- Toshiba Sate
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 204x51x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11,1 V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | TS13 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
18/01/2025
-
Jung György
Overený nákup
Jó minőség, kedvező áron. Úgy működik, mint a gyári eredeti.
17/06/2021
-
Abbé Tibor
Overený nákup
Hibátlan , gördülékeny kommunikáció és gyors kiszállítás.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebooky Toshiba Satellite P200 P300 X200 L350 Satego X200 P200
Posledný 1 ks na sklade
-1.45€
