Green Cell batéria pre notebook Samsung NP900X3B NP900X3C NP900X3D
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Samsung NP900X3K
- Samsung 900X
- Samsung 900X3B
- Samsung 900X3C
- Samsung 900X3D
- Samsung 900X3E
- Samsung 900X3F
- Samsung 900X3G
- Samsung NP900X3B
- Samsung NP900X3C
- Samsung NP900X3D
- Samsung NP900X3E
- Samsung NP900X3F
- Samsung NP900X3G
- Samsung 900X3K
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: SA18-Z
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 283x102x5mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 7.4V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | SA18-Z |
| Hmotnosť | 215 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 32 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Samsung 530U4B AA-PBYN8AB 7,4V 6 článkov batérie pre notebooky
Posledný 1 ks na sklade
-20.40€
