Green Cell Batéria pre notebook IBM Lenovo ThinkPad T60 T61 R60 R61
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
- IMOO6O
- 40Y6795
- 40Y6797
- 40Y6799
- 40Y7659
- 40Y7660
- 40Y7699
- 40Y7700
- 40Y7710
- 40Y7711
- 41N5666
- 42T4504
- 42T4511
- 42T4513
- 42T4544
- 42T4545
- 42T4560
- 42T4561
- 42T4566
- 42T456O
- 42T4572
- 42T45O4
- 42T4651
- 42T4671
- 42T5232
- 42T5233
- 42T5234
- 43R9252
- 4OY6795
- 4OY6797
- 4OY6799
- 4OY7659
- 4OY766O
- 4OY7699
- 4OY7711
- 4OY771O
- 4OY77OO
- 92P1104
- 92P1106
- 92P1109
- 92P1110
- 92P1114
- 92P111O
- 92P1127
- 92P1128
- 92P1129
- 92P1130
- 92P1131
- 92P1132 <
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 204x59x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | LE01 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
05/07/2023
-
Stinci
Overený nákup
Autódiagnosztikához használt laptop müködtetését hosszabbította meg ez az aku. Tökéletesen működik.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook L14L4A01 Lenovo Z51 Z51-70 IdeaPad
Na sklade
-1.73€
