Green Cell Batéria pre notebook HP ProBook 4330 4430 4530 4535 4540
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- HP Probook 4540s
- HP ProBook 4330
- HP ProBook 4330s
- HP ProBook 4331
- HP ProBook 4331s
- HP ProBook 4340
- HP ProBook 4431
- HP ProBook 4431s
- HP ProBook 4341
- HP ProBook 4430
- HP ProBook 4430s
- HP ProBook 4435s
- HP ProBook 4436
- HP ProBook 4436s
- HP ProBook 4440
- HP ProBook 4440s
- HP ProBook 4441
- HP ProBook 4441s
- HP ProBook 4445
- HP ProBook 4445s
- HP ProBook 4446
- HP ProBook 4446s
- HP ProBook 4530
- HP ProBook 4530S
- HP ProBook 4535
- HP ProBook 4535S
- HP ProBook 4540
- HP ProBook 4540S
- HP ProBook 4545
- HP ProBook 4545S
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 266x44x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | HP43 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
13/02/2023
-
K.M. Norbert
Overený nákup
Teljes mértékben elégedett vagyok. Bátran merem ajánlani.
03/05/2021
-
Szabolcs
Overený nákup
Minden rendben ment, a termék megfelel a leírtaknak
Podobné produkty
Batéria pre notebook HSTNN-IB51 HP 550 610 615 Compaq 550 610 615 6720 6830
Externé zásoby
od 26.64€
Batéria do notebooku PH06 HP 420 620 625 Compaq 420 620 621 625 ProBook 4520
Externé zásoby
od 24.33€
