Green Cell Batéria pre notebook Fujitsu LifeBook E8310 P770 S710 S7110
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Fujitsu LifeBook AH572
- Fujitsu LifeBook L1010
- Fujitsu LifeBook P702
- Fujitsu LifeBook P771
- Fujitsu LifeBook S2210
- Fujitsu LifeBook S6310
- Fujitsu LifeBook S6311
- Fujitsu LifeBook S710
- Fujitsu LifeBook S7110
- Fujitsu LifeBook P8110
- Fujitsu LifeBook SH572
- Fujitsu LifeBook SH771
- Fujitsu LifeBook T580
- Fujitsu Celsius H720
- Fujitsu Celsius H730
- Fujitsu LifeBook AH77
- Fujitsu LifeBook E751
- Fujitsu LifeBook E752
- Fujitsu LifeBook E781
- Fujitsu LifeBook E782
- Fujitsu LifeBook FMV
- Fujitsu LifeBook LH700
- Fujitsu LifeBook LH772
- Fujitsu LifeBook P701
- Fujitsu LifeBook P711
- Fujitsu LifeBook P770
- Fujitsu LifeBook P771A
- Fujitsu LifeBook P772
- Fujitsu LifeBook PH701
- Fujitsu LifeBook PH74
- Fujitsu LifeBook PH75
- Fujitsu LifeBook S7111
- Fujitsu LifeBook S751
- Fujitsu LifeBook S752
- Fujitsu LifeBook S760
- Fujitsu LifeBook S761
- Fujitsu LifeBook S762
- Fujitsu LifeBook S781
- Fujitsu LifeBook S782
- Fujitsu LifeBook S792
- Fujitsu LifeBook SH54
- Fujitsu LifeBook SH56
- Fujitsu LifeBook SH560
- Fujitsu LifeBook SH561
- Fuj
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 204x49x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | FS07 |
| Hmotnosť | 280 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
31/08/2023
-
Gróbert
Overený nákup
Amit rendeltem akksit az gyárilag rossz volt,de az üzlet gond nélkül kicserélte jóra ami épp jól müködik a most gépben.
Podobné produkty
Batéria do notebooku FPCBP250 Fujitsu LifeBook AH530 AH531 A530 A531
Posledný 1 ks na sklade
-1.41€
