Green Cell Batéria pre notebook Dell XPS 14 14D 15 15D 17
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Dell XPS P12G001
- Dell XPS 15
- Dell XPS 17
- Dell XPS P09E
- Dell XPS P09E001
- Dell XPS P09E002
- Dell XPS 14
- Dell XPS P11F
- Dell XPS P11F001
- Dell XPS P11F003
- Dell XPS P12G
Kompatibilné batérie:
- WHXY3
- 08PGNG
- 0J70W7
- 0JWPHF
- 0R4CN5
- 312-1123
- 312-1127
- 453-10186
- 8PGNG
- 991T2021F
- 999T2128F
- AHA63226267
- AHA63226268
- AHA63226270
- AHA63226276
- AHA63226277
- J70W7
- J7OW7
- JWPHF
- O8PGNG
- OJ7OW7
- OJWPHF
- OR4CN5
- R4CN5
- R795X
Kód produktu: DE39
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 208x52x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | DE39 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E4300 E4300N E4310 E4320 E4400 PP13S
Na sklade
-1.28€
Green Cell Batéria pre notebook Dell Inspiron 15 N5010 15R N5110 14R 3550 Vostro 3550
Na sklade
-1.24€
Green Cell Batéria pre notebook Dell Vostro 3400 3500 3700 Inspiron 3700 8200 Precision M40 M50
Posledný 1 ks na sklade
-3.38€
Green Cell Batéria pre notebook Dell Vostro V131 V131R V131D Latitude 3330
Na sklade
-6.84€
