Green Cell Batéria pre notebook Dell Vostro 3400 3500 3700 Inspiron 3700 8200 Precision M40 M50
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Dell Vostro P10G001
- Dell Vostro 3500
- Dell Vostro P06E
- Dell Vostro P06E001
- Dell Vostro P09F
- Dell Vostro P09F001
- Dell Vostro P09S
- Dell Vostro P09S001
- Dell Vostro P10G
- Dell Inspiron 3700
- Dell Inspiron 3800
- Dell Inspiron 4000
- Dell Inspiron 4100
- Dell Inspiron 4150
- Dell Inspiron 8000
- Dell Inspiron 8200
- Dell Precision M40
- Dell Precision M50
- Dell SmartStep 100N
- Dell Vostro 3400
- Dell Vostro 3400n
- Dell Vostro 3500n
- Dell Vostro 3700
- Dell Vostro 3700n
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 255x54x22mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | DE19 |
| Hmotnosť | 310 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E4300 E4300N E4310 E4320 E4400 PP13S
Na sklade
-1.28€
Green Cell Batéria pre notebook Dell Inspiron 15 N5010 15R N5110 14R 3550 Vostro 3550
Na sklade
-1.24€
Green Cell Batéria pre notebook Dell Vostro V131 V131R V131D Latitude 3330
Na sklade
-6.84€
