Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E6420 E6520
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Dell Vostro P34G001
Dell Inspiron 14R
Dell Inspiron 15R
Dell Vostro 3460
Dell Vostro 3560
Dell Inspiron 17R
Dell Latitude E6430
Dell Latitude E5220
Dell Latitude E5520
Dell Latitude E5520M
Dell Latitude E5530
Dell Latitude E6520
Dell Latitude E6530
Dell Latitude E6540
Dell Precision M2800
Dell Latitude E5420
Dell Latitude E5420M
Dell Latitude E5430
Dell Latitude E6420
Dell Latitude E6440
Dell Inspiron M421R
Dell Inspiron M521R
Dell Inspiron P15E
Dell Inspiron P15E001
Dell Inspiron P25F
Dell Inspiron P25F001
Dell Inspiron P25F002
Dell Inspiron P33G
Dell Inspiron P33G001
Dell Inspiron P33G002
Dell Latitude P14F
Dell Latitude P14F001
Dell Latitude P15F
Dell Latitude P15F001
Dell Latitude P15G
Dell Latitude P15G001
Dell Latitude P16G
Dell Latitude P16G001
Dell Latitude P19F
Dell Latitude P19F001
Dell Latitude P25G
Dell Latitude P25G001
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 207x48x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | DE04 |
| Hmotnosť | 290 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
3 ohodnotenie
Napísať recenziu!
30/10/2023
-
Radics István Attila
Overený nákup
Szuper
23/09/2022
-
Bandi
Overený nákup
16/06/2021
-
Horváth Norbert
Overený nákup
A vásárlás gyorsan lezajlott, a terméket nagyon jól becsomagolva épen kaptam meg, pontosan illik a laptopba, megfelelő kapacitással felismerte és tölti.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E6220 E6230 E6320 E6320
Posledný 1 ks na sklade
-2.01€
Zelená batéria do notebooku WD52H VFV59, Dell Latitude E7240 E7250 4600mAh
Na sklade
-2.01€
Zelená batéria do notebooku G5M10 0WYJC2, Dell Latitude E5250 E5450 E5550
Externé zásoby
-0.26€
Green Cell batéria WD52H GVD76 Dell Latitude E7240 E7250 E7450
Externé zásoby
-2.56€
