Green Cell Batéria pre notebook Dell Inspiron 3521 5521 5537 5721
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Dell Vostro P52G002
- Dell Inspiron 15
- Dell Inspiron 15R
- Dell Vostro 2521
- Dell Inspiron 17
- Dell Inspiron 17R
- Dell Inspiron P40F
- Dell Inspiron P40F001
- Dell Inspiron P40F002
- Dell Inspiron 14
- Dell Inspiron 14R
- Dell Inspiron 15 3542
- Dell Inspiron P17E
- Dell Inspiron P17E001
- Dell Inspiron P17E002
- Dell Inspiron P26E
- Dell Inspiron P26E001
- Dell Inspiron P28F
- Dell Inspiron P28F001
- Dell Inspiron P28F003
- Dell Inspiron P37G
- Dell Inspiron P37G001
- Dell Inspiron P37G003
- Dell Inspiron P53G
- Dell Inspiron P53G001
- Dell Latitude 3440
- Dell Latitude 3540
- Dell Latitude P28F
- Dell Latitude P28F004
- Dell Latitude P37G
- Dell Latitude P37G004
- Dell Vostro 2421
- Dell Vostro 3445
- Dell Vostro 3446
- Dell Vostro 3546
- Dell Vostro P27F
- Dell Vostro P27F001
- Dell Vostro P37G
- Dell Vostro P37G001
- Dell Vostro P52G
- Dell Vostro P52G001
- Dell Inspiron M431R
- Dell Inspiron P37G002
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 272x51x28mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | DE69 |
| Hmotnosť | 309 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
13/01/2025
-
Laci
Overený nákup
Kiválóan működik, passzol a laptophoz. (DELL inspiron 15 3521)
Az üzem időt nem írják ezért meg osztom veletek :)
Böngészéssel 3ó
Ha fut a háttérben program és használva van rendesen a processzor így a hűttés pörög akkor 1,5 -2 óra
i5 3337U / 128gb ssd
Az üzem időt nem írják ezért meg osztom veletek :)
Böngészéssel 3ó
Ha fut a háttérben program és használva van rendesen a processzor így a hűttés pörög akkor 1,5 -2 óra
i5 3337U / 128gb ssd
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Dell Studio 15 1535 1536 1537 1550 1555 1558
Externé zásoby
od 30.74€
Green Cell Batéria pre notebook Dell Vostro V131 V131R V131D Latitude 3330
Na sklade
-6.84€
Green Cell Batéria pre notebook Dell Vostro 3400 3500 3700 Inspiron 3700 8200 Precision M40 M50
Posledný 1 ks na sklade
-3.38€
Green Cell Batéria pre notebook Dell Latitude E6220 E6230 E6320 E6320
Na sklade
-0.26€
