Green Cell Batéria pre notebook Acer Extensa 5235 5635 5635Z 5635G 5635ZG eMachines E528 E728
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Acer Extensa 5235
- Acer Extensa 5235G
- Acer Extensa 5235Z
- Acer Extensa 5635
- Acer Extensa 5635Z
- Acer Extensa 5635ZG
- eMachines E528
- Acer Extensa 5635G
- eMachines E728
- Packard Bell EasyNote
- Gateway NV40
- Gateway NV4001
- Gateway NV4001C
- Gateway NV4005C
- Gateway NV4011C
- Gateway NV42
- Gateway NV4201E
- Gateway NV4201M
- Gateway NV4202E
- Gateway NV4204E
- Gateway NV44
- Gateway NV4400
- Gateway NV4401C
- Gateway NV4401E
- Gateway NV4401H
- Gateway NV4402C
- Gateway NV4402H
- Gateway NV4402U
- Gateway NV4403H
- Gateway NV4404E
- Gateway NV4404H
- Gateway NV4405C
- Gateway NV4405H
- Gateway NV4406C
- Gateway NV4410C
- Gateway NV4412C
- Gateway NV4413C
- Gateway NV4414C
- Gateway NV4425C
- Gateway NV4426C
- Gateway NV4427C
- Gateway NV4428C
- Gateway NV4429C
- Gateway NV4430C
- Gateway NV48
- Gateway NV4801E
- Gateway NV4801Y
- Gateway NV4802E
- Gateway NV4803C
- Gateway NV4804G
- Gateway NV4808C
- Gateway NV4809C
- Gateway NV4810C
- Gateway NV4811C
- Gateway NV5202C
- Gateway NV5203C
- Gateway NV5205C
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 204x48x29mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AC12 |
| Hmotnosť | 290 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebooky Acer TravelMate 5220 5520 5720 7520 7720 Extensa 5100 5220 5620 5630 11,1 V
Posledný 1 ks na sklade
-1.38€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire E 11 ES1-111M ES1-131 E 15 ES1-512 Chromebook 11 CB3-111 13 CB5-311
Externé zásoby
-0.26€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire One D255 D257 D260 D270 722 Packard Bell EasyNemte t S 4400mAh
Posledný 2 ks na sklade
-1.54€
