Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire E1-522 E1-530 E1-532 E1-570 E1-572 V5-531 V5-571
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Acer Aspire V5-471P
- Acer Aspire V5-571G
- Acer Aspire E1
- Acer Aspire V5-431
- Acer Aspire V5
- Acer Aspire V5-531
- Acer Aspire V5-551
- Acer Aspire V5-571
- Acer Aspire V5-571P
- Acer TravelMate P245
- Acer TravelMate P255
- Acer TravelMate P455
- Packard Bell EasyNote
- Acer Aspire V5-571PG
- Acer Extensa 2408
- Gateway NE522
- Gateway NE572
- Acer Aspire V5-471
- Acer Aspire S3
- Packard Bell ENTE69BM
- Packard Bell ENTE69CX
- Acer Aspire ES
- Acer Aspire ES 14 ES1-431
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: AC25
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 268x31x21mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 4 |
| Napätie | 14.4V (14.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 2200 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AC25 |
| Hmotnosť | 210 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 33 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
08/04/2026
-
Naszályi Miklós
Overený nákup
Nem méret pontos a termék kissé feszíti a kijelzőt, minden más rendben van.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebooky Acer TravelMate 5220 5520 5720 7520 7720 Extensa 5100 5220 5620 5630 11,1 V
Posledný 1 ks na sklade
-1.38€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire E 11 ES1-111M ES1-131 E 15 ES1-512 Chromebook 11 CB3-111 13 CB5-311
Externé zásoby
-0.26€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire One D255 D257 D260 D270 722 Packard Bell EasyNemte t S 4400mAh
Posledný 2 ks na sklade
-1.54€
