Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire 5738 5740 5536 5740G 5737Z 5735Z 5340 5535 5738Z 5735
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Gateway TC79
- Acer Aspire 2430
- Acer Aspire 2900
- Acer Aspire 2930
- Acer Aspire 2930G
- Acer Aspire 2930Z
- Acer Aspire 4220
- Acer Aspire 4220G
- Acer Aspire 4230
- Acer Aspire 4235
- Acer Aspire 4240
- Acer Aspire 4300
- Acer Aspire 4310
- Acer Aspire 4310G
- Acer Aspire 4315
- Acer Aspire 4315Z
- Acer Aspire 4320
- Acer Aspire 4320G
- Acer Aspire 4330
- Acer Aspire 4336
- Acer Aspire 4520
- Acer Aspire 4520G
- Acer Aspire 4530
- Acer Aspire 4535
- Acer Aspire 4535G
- Acer Aspire 4540
- Acer Aspire 4540G
- Acer Aspire 4700
- Acer Aspire 4710
- Acer Aspire 4710G
- Acer Aspire 4710Z
- Acer Aspire 4710ZG
- Acer Aspire 4715
- Acer Aspire 4715Z
- Acer Aspire 4720
- Acer Aspire 4720G
- Acer Aspire 4720Z
- Acer Aspire 4720ZG
- Acer Aspire 4730
- Acer Aspire 4730Z
- Acer Aspire 4730ZG
- Acer Aspire 4735
- Acer Aspire 4735Z
- Acer Aspire 4735ZG
- Acer Aspire 4736
- Acer Aspire 4736G
- Acer Aspire 4736Z
- Acer Aspire 4736ZG
- Acer Aspire 4740
- Acer Aspire 4740G
- Acer Aspire 4920
- Acer Aspire 4920G
- Acer Aspire 4925G
- Acer Aspire 4930
- Acer Aspire 4930G
- Acer Aspire 4937G
- Acer Aspire 5235
- Acer Aspire 5335
- Acer Aspire 5335Z
- Acer Aspire 5338
- Acer Aspire 5340
- Acer Aspire 5535
- Acer Aspire 5536
- Acer Aspire 5536G
- Acer Aspire 5542
- Acer Asp
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 208x54x20mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AC01 |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 49 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
17/09/2021
-
Baji Gábor
Overený nákup
Kiváló termék, pont azt tudja, amit az eladó ígért.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebooky Acer TravelMate 5220 5520 5720 7520 7720 Extensa 5100 5220 5620 5630 11,1 V
Posledný 1 ks na sklade
-1.38€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire E 11 ES1-111M ES1-131 E 15 ES1-512 Chromebook 11 CB3-111 13 CB5-311
Externé zásoby
-0.26€
