Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire 5733 5741 5742 5742G 5750G E1-571 TravelMate 5740 5742 6600mAh
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Acer Aspire 5250
- Acer TravelMate 5740G
- Acer TravelMate 5740Z
- Acer TravelMate 5742
- Acer TravelMate 5742G
- Acer TravelMate 5742ZG
- Acer TravelMate 7740G
- Acer TravelMate 7740Z
- Acer TravelMate 7740ZG
- Acer TravelMate 8572TG
- Packard Bell EasyNote
- Acer Aspire V3-571G
- Acer Aspire 4741ZG
- Acer Aspire E1-451G
- Acer Aspire E1-471G
- Acer Aspire E1-531G
- Acer Aspire E1-571G
- Acer Aspire E1-771G
- Acer Aspire E1-772G
- Acer Aspire V3-531G
- Acer Aspire V3-551G
- Acer Aspire V3-771G
- Acer Aspire V3-772G
- Acer TravelMate 4740
- Acer TravelMate 4750
- Acer TravelMate 4750G
- Acer TravelMate 5335
- Acer TravelMate 5344
- Acer TravelMate 5360
- Acer TravelMate 5542
- Acer TravelMate 5542G
- Acer TravelMate 5735Z
- Acer TravelMate 5742Z
- Acer TravelMate 5744Z
- Acer TravelMate 5760
- Acer TravelMate 5760G
- Acer TravelMate 6495T
- Acer TravelMate 6495TG
- Acer TravelMate 6595
- Acer TravelMate 7750
- Acer TravelMate 7750G
- Acer TravelMate 7750Z
- Acer TravelMate 8472
- Acer TravelMate 8472G
- Acer TravelMate 8472T
- Acer TravelMate 8472TG
- Acer TravelMate 8473
- Acer TravelMate 8473T
- Acer TravelMate 8473TG
- Acer TravelMate 8572G
- Acer TravelMate 8573
- Acer TravelMate 8573T
- Acer TravelMate 8573TG
- Acer TravelMate P243-M
- Acer TravelMate P243-MG
- Acer TravelMate P253-E
- Acer TravelMate P253-M
- Acer TravelMate P273-M
- Acer TravelMate P453-M
- Acer TravelMate P453-MG
- Acer TravelMate P653-M
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 271x52x39mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 9 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 6600 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AC07 |
| Hmotnosť | 440 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 73 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
02/07/2021
-
Veres Károly
Overený nákup
Meg vagyok elégedve a szaktanáccsal és a kiszállítással.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire One D255 D257 D260 D270 722 Packard Bell EasyNemte t S 4400mAh
Posledný 2 ks na sklade
-1.54€
Green Cell Batéria pre notebook Acer Aspire E 11 ES1-111M ES1-131 E 15 ES1-512 Chromebook 11 CB3-111 13 CB5-311
Externé zásoby
-0.26€
Green Cell Batéria pre notebooky Acer TravelMate 5220 5520 5720 7520 7720 Extensa 5100 5220 5620 5630 11,1 V
Posledný 1 ks na sklade
-1.38€
