Green Cell batéria pre notebook A42-G74 G74 G74S G74J G74JH G74SX
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: AS43
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 121x114x23mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 8 |
| Napätie | 14.4V (14.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AS43 |
| Hmotnosť | 400 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 65 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebooky Asus G50 G51 G60 M50 M50V N53 N53SV N61 N61VG N61JV
Externé zásoby
-2.05€
