Green Cell Batéria do smartfónu BN44 pre Xiaomi Redmi Note 5 / 5
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Termék kód: BP92
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 85.45 x 64.00 x 3.90mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-polymer |
| Napätie | 3.8V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 3900 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | BP92 |
| Hmotnosť | 85 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 15 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
