Green Cell batéria AGM VRLA 12V 65Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 350 x 167 x 174 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 10HR |
| Dĺžka | 350mm |
| Kapacita | 65 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 167 |
| Hmotnosť | 20000 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 174 |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
25/02/2021
-
Szalóczy Gyula
Overený nákup
Tökéletes
pripojené dokumenty
Podobné produkty
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 40Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Na sklade
-9.74€

