Green Cell batéria AGM 12V 5Ah
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Xjet XXL
- APC Back
- APC Smart
- Accu Joblux 90
- Cabrio B18
- Cabrio B3
- Cabrio B4
- Cabrio B7
- Cabrio B8
- Pakiet APC RBC
- Pakiet APC RBC1
- Waga W02
- Waga NWW
- Waga WT
- CB 4.5
- TP 6
Kompatibilné čísla výrobkov:
Kód produktu: 0
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 90 × 70 × 107 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 90mm |
| Kapacita | 5 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 70 |
| Hmotnosť | 1600 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 107 |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
02/08/2021
-
Zsolt
Overený nákup
Eaton 3S 550 550VA / 330W DIN szünetmentes tápegységhez vettem csere akkumulátornak.
Tökéletesen működik.
Gyors szállítás.
Tökéletesen működik.
Gyors szállítás.
20/04/2021
-
Szabó Csaba
Overený nákup
Köszönöm a lehetőséget! Nem a jutalom reményében írom meg a véleményem.
Nem szokványos akkut kerestem. A Chat segítségével kollégájuk gyors és szakszerű megoldást talált számomra. A terméket megrendeltem és annak ellenére, hogy nem volt raktáron, mégis gyorsan megkaptam.
Ezúton ismét köszönöm a hozzám állást, segítséget és gyors szállítást!
Nem szokványos akkut kerestem. A Chat segítségével kollégájuk gyors és szakszerű megoldást talált számomra. A terméket megrendeltem és annak ellenére, hogy nem volt raktáron, mégis gyorsan megkaptam.
Ezúton ismét köszönöm a hozzám állást, segítséget és gyors szállítást!

