Green Cell batéria AGM 12V 120Ah
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Xjet XXL
- APC Back
- APC Smart
- Accu Joblux 90
- Cabrio B18
- Cabrio B3
- Cabrio B4
- Cabrio B7
- Cabrio B8
- Pakiet APC RBC
- Pakiet APC RBC1
- Waga W02
- Waga NWW
- Waga WT
- CB 4.5
- TP 6
Kompatibilné čísla dielov:
Kód produktu: 0
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 410 × 175 × 227 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 10HR |
| Dĺžka | 410mm |
| Kapacita | 120 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 175 |
| Hmotnosť | 33500 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 227 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
pripojené dokumenty
Podobné produkty
Bezúdržbová batéria Greencell AGM VRLA 12V 135Ah pre lode, fotovoltaiku, solárne panely (341x173x287mm)
Posledný 3 ks na sklade
-10.95€
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 90Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Externé zásoby
-13.08€
Bezúdržbová batéria Greencell AGM VRLA 12V 120Ah pre lode, fotovoltaiku, solárne panely (173x406x233mm)
Na sklade
-78.23€
Green Cell CUBE AGM batéria IP54 12V 75Ah VRLA Gel hlboký cyklus, skúter, kosačka, loď, traktor
Na sklade
-15.64€

